İş Hukuku

Rençberler Hukuku, işçi-işveren ilişkileri bağlamında iş hukuku prensiplerinin doğru ve dengeli bir şekilde uygulanmasını sağlar. Ofisimiz, müvekkillerine iş hukukuyla ilgili çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında iş sözleşmeleri, yönetmelikler, prosedürler gibi belgelerin oluşturulması, güncel mevzuat ve içtihat değişiklikleri hakkında müvekkillerinin bilgilendirilmesi ve uygulamaya geçirilmesi için gerekli stratejilerin belirlenmesi bulunmaktadır.

Ofisimiz, işçi-işveren uyuşmazlıklarına ilişkin dava süreçlerinin yürütülmesi ve arabuluculuk görüşmelerine katılım sağlanması konularında da hizmet vermektedir. İşçi ve işveren talepli davaların yanı sıra her türlü dava nezdinde hazırlık süreçlerini yönetir ve müvekkillerin menfaatlerini korumak için etkin bir şekilde temsil eder.

Hukuki Destek ve Temsil

Rençberler Hukuku alanında, Türk Hukuku´nun yanı sıra yüksek yargı içtihatları ve uygulamalarını dikkate alarak, müvekkillerimizin menfaatlerini korumak için gerekli hukuki destek ve temsili sağlarız.

Facebook Instagram Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
 
Fevzi Çakmak Mahallesi Fidan Sokak No:6 Rençberler Hukuk Ofisi Küçükçekmece / İstanbul
Whatsapp